Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: more
is: meira

en: Message
is: Skilaboð

en: Send Email
is: Senda tölvupóst

en: Page
is: Síða

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
