Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: more
ka: მეტი

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
