Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: Page
mn: Хуудас

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
