Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: more
ro: mai multe

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Notifications
ro: Notificări

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Notification
ro: Notificare

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
