Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: more
sl: več

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: Page
sl: Stran

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
