Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: more
te: మరిన్ని

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: Page
te: పేజీ

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
