Opigno Poll App (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: All
ru: Все

en: Active
ru: Активно

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Apply
ru: Применить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Polls
ru: Опросы

en: View panes
ru: Представления-Фрагменты

en: Content pane
ru: Фрагмент панели

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Entity Reference
ru: Ссылка на сущность
