Opigno Poll App (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Polls
sl: Anketa
