Opigno Poll App (7.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Poll
eu: Inkesta

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Polls
eu: Inkestak

en: Content pane
eu: Eduki panela

en: Asc
eu: Goraka
