Opigno Poll App (7.x-1.0-rc3) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Poll
kk: Дауыс беру

en: Polls
kk: Дауыс берулер
