Opigno Poll App (7.x-1.0-rc3) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Poll
kn: ಸಮೀಕ್ಷೆ

en: Polls
kn: ಸಮೀಕ್ಷೆಗಳು
