Opigno Poll App (7.x-1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Poll
ku: ڕاپرسی

en: Polls
ku: ڕاپرسییەکان
