Opigno Poll App (7.x-1.0-rc3) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Poll
ro: Sondaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Polls
ro: Sondaje

en: Content pane
ro: Panou conținut

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Entity Reference
ro: Referință entitate
