Opigno Poll App (7.x-1.0-rc3) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: more
sk: viac

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Poll
sk: Anketa

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Polls
sk: Ankety

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu
