Opigno Poll App (7.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: All
ta: எல்லா

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: Poll
ta: வாக்குபதிவு

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Polls
ta: வாக்குபதிவுகள்
