Opigno Poll App (7.x-1.0-rc5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala
