Opigno Poll App (7.x-1.0-rc5) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Poll
bo: འདེམས་བསྐོ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Polls
bo: འདེམས་བསྐོ

en: View panes
bo: གནས་ཁུལ་ལ་ལྟ་ཀློག

en: Content pane
bo: ནང་དོན་གྱི་ཁུལ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
