Opigno Poll App (7.x-1.0-rc5) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Poll
ca: Enquesta

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Polls
ca: Enquestes

en: Content pane
ca: Panell de contingut

en: Master
ca: Mestre

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat
