Opigno Poll App (7.x-1.0-rc5) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Membership
he: חברות

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Poll
he: סקר

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Polls
he: סקרים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות
