Opigno Poll App (7.x-1.0-rc5) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Poll
km: ការ​ស្ទង់​មតិ

en: Polls
km: ការ​ស្ទង់​មតិ
