Opigno Poll App (7.x-1.0-rc5) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Poll
lt: Apklausos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Polls
lt: Apklausos
