Opigno Poll App (7.x-1.0-rc5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: more
ps: نور

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
