Opigno Poll App (7.x-1.0-rc5) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Membership
tr: Üyelik

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Poll
tr: Anket

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Polls
tr: Anketler

en: View panes
tr: Panelleri gör

en: Content pane
tr: İçerik paneli

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Entity Reference
tr: Varlık Referansı

en: Opigno Apps
tr: Opigno uygulamaları
