Opigno Poll App (7.x-1.0-rc5) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Membership
uk: Членство

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Poll
uk: Опитування

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Polls
uk: Опитування

en: View panes
uk: Фрагменти панелі видів

en: Content pane
uk: Фрагмент вмісту

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Entity Reference
uk: Посилання на сутність

en: Opigno Apps
uk: Додатки Opigno
