Opigno Poll App (7.x-1.0-rc6) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Membership
af: Lidmaatskap

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Poll
af: Stembus

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
