Opigno Poll App (7.x-1.0-rc6) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
