Opigno Poll App (7.x-1.0-rc6) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: more
bs: još

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Poll
bs: Anketa

en: Polls
bs: Ankete
