Opigno Poll App (7.x-1.0-rc6) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Membership
hu: Tagság

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Poll
hu: Szavazás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Polls
hu: Szavazások

en: View panes
hu: Nézettáblák

en: Content pane
hu: Tartalomtábla

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás
