Opigno Poll App (7.x-1.0-rc6) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Poll
jv: Poling

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Polls
jv: Poling

en: Asc
jv: Urut Maju
