Opigno Poll App (7.x-1.0-rc7) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Poll
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན།

en: Polls
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན་
