Opigno Poll App (7.x-1.0-rc7) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
