Opigno Poll App (7.x-1.0-rc8) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: All
cy: I gyd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Poll
cy: Pleidlais

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: Polls
cy: Pleidleisiau
