Opigno Poll App (7.x-1.0-rc8) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Membership
fi: Jäsenyys

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Poll
fi: Kysely

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Polls
fi: Kyselyt

en: View panes
fi: Näkymäpaneelit

en: Content pane
fi: Sisältöpaneeli

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus
