Opigno Poll App (7.x-1.0-rc8) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: more
gu: વધુ

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Polls
gu: મતદાનો
