Opigno Poll App (7.x-1.0-rc8) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Poll
sv: Undersökning

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Polls
sv: Undersökningar

en: Content pane
sv: Innehållspanel

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity Reference
sv: Objektsreferens
