Opigno Poll App (7.x-1.0-rc9) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Poll
be: Апытанне

en: Polls
be: Галасаванні
