Opigno Poll App (7.x-1.0-rc9) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Poll
bg: Гласуване

en: Polls
bg: Анкети
