Opigno Poll App (7.x-1.0-rc9) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Poll
oc: Sondatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Polls
oc: Sondatges

en: View panes
oc: Volets de vista

en: Content pane
oc: Volet de contengut

en: Master
oc: Maître

en: Titre
oc: Títol
