Opigno Poll App (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: more
am: ተጨማሪ

en: Active
am: ገባሪ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
