Opigno Poll App (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: more
cs: více

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Poll
cs: Anketa

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Polls
cs: Ankety

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
