Opigno Poll App (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: more
eo: pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Poll
eo: Enketo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Polls
eo: Enketoj

en: Asc
eo: kreske
