Opigno Poll App (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »

en: Poll
fil: Botohan

en: Polls
fil: Mga botohan
