Opigno Poll App (7.x-1.0) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: more
gd: barrachd

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: All
gd: Na h-uile

en: Active
gd: Gnìomhach

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
