Opigno Poll App (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Poll
mn: Санал хураалт

en: Polls
mn: Санал асуулгууд
