Opigno Poll App (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Poll
sq: Sondazhi

en: Polls
sq: Sondazhe
