Opigno Poll App (7.x-1.0-rc5) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: more
hy: ավելի

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: Polls
hy: Հարցումներ
