Opigno Poll App (7.x-1.0-rc8) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: more
id: selengkapnya

en: All
id: Semua

en: Active
id: Aktif

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: Poll
id: Poling

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Polls
id: Poling

en: Asc
id: Urutan turun

en: Entity Reference
id: Referensi Entitas
