Opigno Poll App (7.x-1.0-rc7) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Active
ml: സജീവമായ

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »

en: Poll
ml: തെരഞ്ഞെടുപ്പ്
