Opigno Poll App (7.x-1.0-rc5) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Poll
mr: कौल

en: Polls
mr: मतचाचण्या
