Opigno Poll App (7.x-1.0-rc6) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Poll
ne: मत

en: Polls
ne: चुनाव
